Квести для дітей у Рівному«Factoria» — це місце, де можна поринути у сучасний формат квестів, натхненних популярними книгами, фільмами та комп’ютерними іграми.

Квести проводяться у більш ніж 115 містах по всьому світу. Це справжня суміш різних тематичних локацій, які розкриваються під час проходження гри. Гравці можуть досліджувати лабіринти та тунелі, відчиняти двері нових кімнат та насолоджуватися унікальними гаджетами, які допомагають у проходженні квесту.

Одним із ключових елементів квестів є інтерактивність та занурення в інший світ. Перед початком гри ведучий розповість захопливу легенду та презентує нову історію, а живий актор допоможе учасникам подолати складні завдання. Однак слід пам’ятати, що актор може дати невірну підказку, яка заплутає гравців ще більше.

Квест — це досконаліший варіант квест-кімнат, який дозволяє проводити гру для великої кількості людей. У той час як квест-кімнати можуть містити лише до 4 осіб, наші квести можуть проводитись на численну аудиторію.

Обирайте, що вам подобається більше: "Сталкер", "Гарі Потер", "Місія нездійсненна". 

Квест ідеально підходить для святкування дня народження чи затишного сімейного вихідного дня. Крім того, квест може стати частиною вашого тимбілдингу чи корпоративного відпочинку.
 
Коли

Пн–Нд 10:00–22:00.


Вік

6+


Вартість

До 6 учасників: 1500 грн (60 хвилин гри)
До 8 учасників: 2000 грн (60 хвилин гри)
До 10 учасників: 2500 грн (60 хвилин гри)


Телефон

+380 (73) 985 30 02


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Соборна, 16А, 0-й поверх