Лазертаг у РівномуЛазертаг у Рівному

 

Ми надихалися фантастичними романами Жюля Верна, який є майстром стимпанку, і це вплинуло на лазертаг-арену. Вона наповнена тунелями та лабіринтами, а також унікальним підсвічуванням у вигляді стародавніх лампадок та стробоскопа.

Наша гра підійде як для дітей, так і для дорослих, та допоможе створити незабутні враження й позитивні спогади з друзями чи родиною. Не проґавте можливість стати частиною нашої сімейної традиції вже сьогодні!

Замовити арену у Рівному для активної гри або гри у лазертаг Ви можете, звернувшись за телефонами, указаними на сайті.

Гра проста та інтуїтивно зрозуміла навіть найменшим учасникам, оскільки інформація є як у вигляді тексту на тагері, так і озвучується. Інструктор постійно знаходиться на полі та виступає у ролі судді. Він також може запропонувати кілька місій на вибір, щоб гра була цікавою для кожного учасника.

Лазертаг має схожість з пейнтболом або страйкболом, але, на відміну від цих ігор, тут використовується лазерний промінь і жилети з датчиками. При попаданні жилет видає характерний звук і вібрує, що дає гравцям зрозуміти, що саме вони були вражені. Також використовується копія реальної зброї, що надає грі особливий антураж.

Ми гарантуємо безпеку та зручність під час гри, а також незабутні враження та позитивні емоції для всіх учасників. Не пропустіть можливість випробувати адреналін і стати частиною цієї захопливої гри.
Коли

Пн–Нд 10:00–22:00.


Вік

6+


Вартість

Дитячий квиток, будні: 90 грн (15 хвилин гри)
Дитячий квиток, вихідні: 100 грн (15 хвилин гри)
Дитячий квиток, будні: 180 грн (30 хвилин гри)
Дитячий квиток, вихідні: 200 грн (30 хвилин гри)
Дитячий квиток, будні: 360 грн (60 хвилин гри)
Дитячий квиток, вихідні: 400 грн (60 хвилин гри)


Телефон

+380 (73) 985 30 02


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Соборна, 16А, 0-й поверх