Nerf у РівномуNERF – це справді цікава та весела гра, яка вже давно завоювала серця любителів активного відпочинку та ігор.

Вона стала можливою завдяки інноваційним технологіям, розробленим у США, та використанню якісних матеріалів.

Ця гра, безумовно, підходить для всієї родини, оскільки вона проста та не потребує спеціальних навичок. Бластери легко заряджаються, а пінисті кулі безпечні та не завдають шкоди. Вони м’які та не залишають слідів на одязі чи меблях.

Мета гри: вразити супротивника до того, як він потрапить до вас.

Наша ігрова локація створена для того, щоб ви відчули себе справжніми героями у занедбаному місті. Завдяки стилістичному оформленню, ви поринете в атмосферу постапокаліптичного світу і станете частиною захоплюючої пригоди.

Ми дотримуємося найвищих стандартів безпеки, щоб ви могли насолоджуватись грою, не побоюючись за своє здоров’я. Вся зброя виготовлена з міцного пластику, а захисні маски для очей забезпечують повний захист гравців від влучень.

Наша команда професіоналів розробила безліч цікавих сценаріїв та місій, щоб кожен учасник міг набути унікального ігрового досвіду. Ми гарантуємо, що ви не нудьгуватимете і проведете час весело та з користю для здоров’я.

Змагайтеся з іншими гравцями, вдосконалюйте свої навички та станьте справжніми лідерами. Ми віримо у вас і знаємо, що ви найкращі в нерфі!

 
Коли

Пн–Нд 10:00–22:00.


Вік

5+


Вартість

Дитячий квиток, 15 хвилин гри - будні: 75 грн
Дитячий квиток, 15 хвилин - вихідні: 85 грн
Дитячий квиток, 30 хвилин - будні: 150 грн
Дитячий квиток, 30 хвилин - вихідні: 170 грн
Дитячий квиток, 60 хвилин - будні: 300 грн
Дитячий квиток, 60 хвилин - вихідні: 340 грн


Телефон

+380 (73) 985 30 02


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Соборна, 16А, 0-й поверх