Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Курси англійської мови в онлайн форматі від школи FLASH

Курси англійської мови в онлайн форматі від школи FLASH


Чому більшість курсів англійської  зараз платні, а не безкоштовні?

Таке питання виникає у кожного, хто цікавиться вивченням англійської в даний час. Давайте розберемося чому слід обрати платні курси.

Перше і найголовніше - це дисципліна. Коли людина обирає безкоштовні курси, ніхто не буде контролювати її прогрес та результат, окрім неї самої. Самостійне навчання та самоконтроль результатів дуже складно поєднувати, і, врешті-решт, людині буде важко, і вона припинить навчання. Натомість, викладач завжди може змотивувати студента та показати результат навчання.

Що стосується дітей, то самостійне навчання вдається успішно дуже рідко. Адже просто відео чи програма не зацікавить дитину або ж, навіть, у дитини пропаде бажання вчити мову. А уроки з реальним викладачем є більш цікавими та ефективними . Тим більше у батьків завжди є можливість підтримувати спілкування з вчителем стосовно навчання та результатів дитини.

Друге - це цінність. Ми бачимо цінність  тільки тоді, коли щось вартує певних ресурсів. На жаль, важко отримати цінний результат, коли процес не коштує людині нічого. 

Третє - це живе спілкування. Основною метою вивчення мови є навичка розмовляти англійською в будь-якому куточку світу. Якщо ж ми вивчаємо мову за допомогою програми, то спілкування з роботом не принесе нам бажаного ефекту і, навпаки, побудує бар’єр у спілкуванні. Під час занять у групі з реальними людьми та викладачем у студентів є змога спілкуватися один з одним та з носієм мови. Це дає практичні навички комунікації, які допомагають нам не боятися ставити питання іноземцям та відповідати на їхні запитання.

Звісно, безкоштовні відеоуроки чи програми - це не зовсім безнадійний та неефективний спосіб вивчення мови. Це швидше хороша альтернатива для підтримки того рівня, який людина уже має. 

Тому, якщо ваша мета опанувати мову з максимальною ефективністю та отримати якісний результат у відносні короткі терміни, вам слід звернутися до групових уроків з викладачем, навіть в онлайн форматі (адже це зручно та доступно кожному). А такі уроки не можуть бути безкоштовними, в силу того, що знання - це цінність, а отримати їх можна лише здійснивши обмін.

Школа англійської мови Flash проводить курси англійської мови в онлайн форматі.

Кінцевою метою наших викладачів є знання студентів та вміння практично застосовувати набуті навички.


Flash вже 15 років навчає українців , і не тільки, спілкуватися англійською мовою. За весь час ми навчили близько 7500 студентів. У березні цього року до нас приєдналося ще 200 студентів, які зіткнулися із спілкуванням за кордоном та необхідністю комунікувати з носіями мови!


Ви можете відвідати перше пробне безкоштовне заняття і обрати, який варіант навчання підходить саме вам. Реєструйтеся за формою https://forms.gle/gkhYLYj6FfmPiNfn7

Або звертайтеся за телефоном +380 (98) 640 03 92 Viber


Вік

6+


Вартість

Курс англійської мови для дітей: 1500 грн (Вивчення англійської мови з нуля. Підготовка до шкільної програми. Навчимо складати речення англійською.)
Курс англійської мови для тінейджерів: 2250 грн (Подолаємо мовний бар'єр, підготуємо до ЗНО, навчимо розмовляти та писати англійською!)
Курс англійської мови для дітей: 3000 грн (Відточимо розмовну та писемну англійську до максимально можливого рівня!)


Телефон

+380 (99) 201 56 82


Посилання


Адреса

Київ
Онлайн