Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Міні-садочок неповного дня

Міні-садочок неповного дня


Міні-садочок неповного дня

 

Наша концепція – скеровувати дитину, насичуючи її день цікавими знаннями, регулювати час на виконання певних завдань та надавати можливість виконувати самостійно різнорівневі завдання, сприяючи впевненості в собі та своїх силах.

  • Мотивація дитини до пізнання, цінності життя, впевненості в собі, цікавості до світу та отримання задоволення від процесу - одні з найголовніших наших задач.


Безперечно, вільна гра в садочку, сприяє розвитку саморегуляції дитини. Тому ми приділяємо час на вільну гру, в перервах між основними заняттями з розкладу.

Важливою перевагою нашого садочка, є те, що групи є змішаними, тобто у них одночасно перебувають діти різного віку – від 2,5 років до старших дошкільняток.

Ми ретельно вивчили переваги такого змішаного типу навчання- позитивний досвід М. Монтессорі та Вальдорфська система виховання, сучасні західноєвропейські заклади.

Різновікова група дає багато можливостей для інтелектуального та особистісного розвитку дитини, дає можливість соціалізуватись та навчатись.

Діти різного віку швидше і продуктивніше взаємодіють між собою. У такій групі соціальна адаптація є більш наближеною до реальних умов майбутнього життя дитини.

У групі, зазвичай, панує взаєморозуміння та взаємодопомога. Заняття проводяться одночасно з усіма дітьми, проте мають різний програмний зміст.

Коли наш найменший Сашко з допомогою педагога тільки вчиться тримати ножиці в руках, наша старша бусінка Олеся, в той час, самостійно вирізає та створює сюжетну картину на папері.

Через те, що група різновікова, у наших педагогів більш «тонка робота»: вміння бути в потрібному місці у потрібний момент, вміння сказати там, де це потрібно, а де потрібно – промовчати (даючи можливість дітям розібратися самим).


Вік

3–5


Телефон

+380 (95) 484 55 48


Посилання


Адреса

Рівне
Лабунського 1а

Як дістатися?

маршрутка 45