Сімейно-розважальний центр "Веселий Вулик"

Сімейно-розважальний центр "Веселий Вулик"


«Веселий Вулик» - це заклад у Львові для всієї сім’ї

 

«Веселий Вулик» - це місце здійснення дитячих мрій, світ розваг та веселощів. Тут не засумують ні діти, ні батьки, кожен знайде собі розваги до душі. Легка та позитивна атмосфера повертатиме Вас у дитинство знову і знову.

Команда досвідчених та професійних аніматорів з радістю подбають про Ваших дітей та зроблять Ваш відпочинок максимально комфортним.

Аквагрим зробить Ваше свято ще цікавішим та веселішим. Шалені перетворення в улюблених героїв, звіряток або у вигаданих персонажів тепер підсилу кожному гостю.

Зробіть дитині подарунок! Замовте кульки або аеродизайн у Веселому Вулику та отримайте задоволення від посмішки Вашої дитини.

"Веселий Вулик" пропонує також святкові тортики на замовлення . Обирайте будь-якого казкового героя, сюжет або тематику і "Веселий Вулик" з радістю реалізуємо Вашу ідею у вигляді найкращого іменинного торта.

 

Для комфортного відпочинку

 

Веселий Вулик поділений на зони розваг і, поки Ваша дитина подорожує лабіринтом чи підкорює нові простори на мотоциклі або авто, Ви можете відпочити у Жу-Жу Кафе або на диванах, що розташовані безпосередньо у ігровій зоні.

Спеціально облаштована ігрова зона для найменших. Дитина бавитиметься весело та безпечно, батьки зможуть приєднатися до веселощів. При необхідності консультанти побавлять дитину, поки батьки відпочиватимуть.

 
Час роботи

Пн–Пт 11:00–21:00, Сб–Нд 11:00–22:00.


Квитки

Поповнення картки: 50 грн (Поповнення картки можливе на будь-яку суму)


Контакти

+38 ( 067) 67-55-339
+38 (032) 244-59-09
info@veselyj-vulyk.com.ua


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Княгині Ольги, 106