Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

курс Комікс АнатоміяКурс Комікс Анатомія у Lucky Book Room навчить Вас основам побудови фігури в різних стилістиках для створення власних персонажів.

Ви будете трансформувати фігури від класичного вигляду до мультяшного.

Дізнаєтеся, як за допомогою пропорцій можна створити певний типаж персонажа. Виявимо, чому у всіх діснеєвских лиходіїв гострі подборіддя, а герої Марвел - насправді велетні. Ви будете навчатися основам художньої анатомії так, щоб малювати з задоволенням!

Цей курс для всіх, хто мріє малювати персонажів для коміксів, анімації, компьютерних ігор, дідлів та творчості. А також для тих, хто планує вступати на художні факультети у ВУЗи. Курс Комикс Анатомія познайомить Вас з основами побудови фігури персонажів, теорією і практикою, навчить малювати персонажів у різних ракурсах, статичних і динамічних позах,передавати характер застосовуючи мову тіла, створювати антропоморфних та вигаданих персонажів, а також малювати їх в різних стилях.

По завершенню курса кожний студент зробить декілька модельних листів своїх персонажів, які зможе покласти в своє професійне портфоліо.

Програма курсу: 

 1. Побудова тіла
 2. Фігура. Типи фігури.
 3. Пропорції
 4. Ракурси
 5. Кінцівки: руки, ноги, пальці
 6. Побудова обличчя. Емоції
 7. Стилістика
 8. Фігура в перспективі
 9. Пози та жести
 10. Лінія руху
 11. Зображення одягу. Динаміка
 12. Трансформації: Людина + Чотири Стихії
 13. Трансформації: Людина + Тварина
 14. Модельні листи

На заняттях студенти дізнаються багато корисних лайфхаків, які зможуть використовувати самостійно у своїй творчості та роботі, а саме: як користуватися дзеркалом, як перетворити фото людини у персонажа, на що звертати увагу малюючи на вулиці і з натури, як збирати інформацію будуючи образ персонажа.

Оплата курсу двома частинами (по 7 занять).

Вартість заняття: 315 грн

Окремо одноразово оплата за матеріали курсу.


Вік

16+


Вартість

Комікс Анатомія (7 занять): 2205 грн

після успішного бронювання, представник Lucky Book Room зв'яжеться з Вами поштою, або телефоном для завершення реєстрації.


Телефон

+380 (97) 301 47 26 (Viber, Telegram)
+380 (99) 198 64 71


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Золотоворітська, 6а, другий поверх

Як дістатися?

5 хвилин від метро Золоті Ворота, м. Київ