Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Курс Літературний Форсаж: НарисиПрограма на зимові канікули "Літературний Форсаж: нариси" для підлітків 9 - 14 років, які хочуть писати короткі тексти для блогу, творчості, навчання або просто для себе.
 

Цієї зими ви будете писати багато і коротко на різноманітні теми. Дізнаєтеся про особливості малої форми, що таке фікшн і нон-фікшн, як написати текст, що б ваша ідея читалася, як писати кожен день і не занудьгувати.

В результаті учасники напишуть кілька закінчених текстів (есе, статтю, розповідь), багато корисних нотаток, і прочитають багато-багато коротких текстів.

По закінченню курсу тексти учасників будуть надруковані у збірнику, який кожен забере з собою.

Навіщо це дітям?

Lucky Academy присвятили цілий курс невеликим текстам, тому що вміння ясно і лаконічно висловлювати свої думки - це запорука успіху в нашому стрімкої світі.

Нотатки на уроці, під час читання або лекції допоможуть краще засвоїти матеріал і підготуватися до тесту. На заняттях ви будете аналізувати фікшн і нон-фікшн тексти, і вчиться помічати найпотрібніше.

Нотатки про людей, подорожі, події вчать самоаналізу, розвивають пам'ять, і спостережливість. Про що писати кожен день і як помічати незвичайне, дізнаєтеся під час літературних прогулянок.

Нотатки про плани, ідеї, фантазії прокладають шлях до здійснення наших бажань. У студії ви поговорите про те, як великі задуми приходять в світ на паперових серветках, як можна не тільки записувати, але і замальовувати думки і як замітки з минулого змінюють життя автора.

Написання есе, статті, розповіді навчить використовувати замітки для створення закінчених текстів. Коли ви будете писати літературні вправи і тексти, то навчитеся використовувати слова, фрази для діалогу з читачем. Дуже важливо не тільки записувати свої задуми, але також вміти їх висловлювати і реалізовувати.

Як проходять заняття?

На заняттях ви будете осягати теорію в практиці: писати вправи, робити усні вправи для розвитку уяви, читати тексти класиків і сучасників, аналізувати, споглядати, досліджувати, спостерігати за людьми навколо.

Також заплановано 2 невеликих прогулянки:
в кафе (писати гастрономічні нотатки) і до видавництва (дізнатися як проходять всі етапи створення книги від ідеї до видання, і що потім).

 Ви будете писати:

 • в приміщенні та на ходу
 • нотатки-спостереження і по пам'яті
 • за реальними подіями і вигадка

Ви дізнаєтеся, як писати:

 • опис
 • роздум
 • розповідь

А також же, ви:

 • складемо літературну карту
 • розберемося, як читати різні тексти
 • займемося письменницької математикою

По закінченню курсу тексти учасників будуть видані книжкою, яку кожен забере з собою.

 

Розклад по днях:

 • Перший день

У студії знайомитеся з один одним і різними текстами фікшн / нон-фікшн; напишете літературні вправи і нотатки-наслідування класиків; передивитеся кілька кіно фрагментів про письменників

 • Другий день

Збір в студії і вирушите в кафе писати гастрономічні замітки. Потім повернетеся в студію, де напишете вправи на розвиток пам'яті, дізнаєтеся що таке "дудли" і як їх використовувати, читання нотатків про страви і подорожі.

 • Третій день

Збір в студії і вирушите до видавництва. Тут ви будете писати навчальні нотатки, і замітки для дослідження, а також дізнаєтеся багато нового про книговидання. У студії опрацювання нотатків, нові знання про різні види тексту, написання короткої форми.

 • Четвертий день

Робота в студії. Зробите вправи на уяву, напишете нотатки-фантазії, намалюєте дудли. Дізнаєтеся що таке сюжет, що таке літературна карта. Пишемо коротку форму (фікшн). Читаємо короткі розповіді, дивимося фрагменти фільмів про книжки та ілюстраторів.

 • П'ятий день

Зробите літературну розминку, напишете циклічну розповідь в колі, оформлення її в коло (візуальне оформлення), підготовка до презентації збірки, презентація.


Вік

9–14


Вартість

Літературний Форсаж : 2430 грн (Вартість за тиждень (5 днів). У вартість включено гарячий обід і матеріали для занять)

Після бронювання квитків, з Вами зв'яжеться представник Lucky Academy для підтвердження реєстрації.


Телефон

+38 (099) 198 64 71


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Золотоворітська, 6а, другий поверх

Як дістатися?

5 хвилин від метро Золоті Ворота, м. Київ