Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Курс "Літературний форсаж"Курс "Літературний форсаж" розроблений для того, щоб познайомити підлітків 10 - 15 років з різними літературними професіями та творчою діяльністю.

Загалом, література - це будь-який написаний текст. Які бувають тексти та хто їх пише, ми з'ясуэмо на курсі «Літературний форсаж».

Література - це не тільки художні твори, а також замітка в блозі, підручник математики, стаття в глянцевому журналі, рецепт у кулінарній книзі, позначення слова в енциклопедії. А хто такий спічрайтер, критик, копірайтер, літературознавець, оглядач, автор, сценарист, письменник? І найголовніше що об'єднує всі ці професії?

Написання текстів

Мета курсу - навчитися писати про все та цінувати тексти. Уміння чітко, ясно і людяно писати знадобиться кожному в будь-якій спеціальності. Адже кожного дня ми пишемо сотні слів в повідомленнях, чатах, соціальних мережах, в школі і на роботі.

Ми будемо вигадувати, писати про великі та маленькі предмети, речі, події, людей, переписувати, редагувати, аналізувати художні твори, говорити про літературні форми, жанри, течії. Також будемо читати свої тексти про себе, вголос, на камеру і на сцені.  Дізнаємось, які секрети у слів, про що мовчить підручник літератури і хто найсуворіший критик. А ще, що написав Алан Мілн крім "Віні-Пуха", чому Туве Янсон малювала комікси, навіщо в книжках ілюстрації, які книги нон-фікшн написав Міхаель Енде, що ще почитати у Всеволода Нестайка і багато іншого. (А ви вже читали книги цих авторів?)

Раз на триместр ви будете зустрічатися з представниками різних літературних професій, які розкажуть учасникам курсу про те, як проходить їх робочий день, як заробити на літературі, і чому їм подобається те, що вони роблять.

Після закінчення курсу учасники отримають друкований збірник своїх історій і сертифікат.

Курс складається з 27 занять. Оплата за кожен місяць (4 заняття) - 1080 грн

Вартість 1 заняття: 270 грн.


Вік

10–15


Вартість

Літературний курс (вартість за місяць): 1080 грн (Дітям, сім'ям, які відвідують понад 1 курс Lucky Book Room - знижки)


Телефон

+38 (099) 198-64-71


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Золотоворітська, 6а, другий поверх

Як дістатися?

5 хвилин від метро Золоті Ворота, м. Київ