Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Курс "Літературний Карась"Курс Літературний Карась для дітей 10-12 років в Києві, які хочуть дізнатися більше про те, як писати тексти для різних цілей.


Літературний курс покращує процес письма у юних авторів, навчає думати і писати синхронно, виховує відчуття впевненості, кмітливості. Учасники створюють історії з задоволенням.

Звісно, на курсі, діти навчаються читати як найбільше.

  • Дізнаються, що таке дитяче кіно.
  • Дивляться, спостерігають, вигадують сюжети, сценарії, пишуть п’єси.
  • Розвивають навички драматургії.
  • Говорять і пишуть про спостереження, ситуації.
  • Вигадують, фантазують, мріють, тобто займаються необхідним для творчості.


Мета курсу – це навчитися писати про все і цінувати тексти. Вміння чітко, ясно і людяно писати знадобиться кожному у будь-якій спеціальності. Адже ми пишемо кожного дня сотні слів у повідомленнях, чатах, соц. мережах, в школі й на роботі.


Нащо це дітям?

Література, фікшн і нон-фікшн розвине увагу до деталей, фантазію, спостережливість, все, що необхідно у будь-якій творчості.

Написання власних текстів допомогає замислитися про більш глибокі речі, навчатися ставити питання, шукати відповіді, висловлювати свою думку чітко і зрозуміло для оточуючих. Важливо також розуміння, що ми пишемо для когось у постійному діалозі зі світом, людьми навколо.

Сценаристика вчить продумувати різні ситуації наперед, з різних точок зору. Це розвиває креативне мислення, логіку, а також емпатію (адже мало розуміти, як думає персонаж, необхідно ще й співчувати йому).

Сценарна складова знадобиться особливо тим, хто хоче робити сюжети для блога, анімацію, комп’ютерних ігор, коміксів, знімати фільми, а також аналітикам в різних областях і соціологам, всім хто планує і прораховує наперед.


Як проходять заняття?

Кожне заняття присвячене конкретній темі. Матеріали для занять підбирають з урахуванням дитячого досвіду та інтересів учасників.

На кожному зайняті діти роблять завдання, які розвивають увагу, пам’ять, мову, для цього вони читають класику і дитячі книги. Вчаться різним інструментам для написання текстів.

Також будуть читати свої тексти про себе, вголос, на камеру, на сцені. А ще дізнаються, які секрети у слів, про що мовчить підручник літератури й хто найсуворіший критик.


По завершенню курсу Літературний Карась для дітей 10-12 років учасники вчаться розбиратися в жанрах, літературних формах, драматургії та основах сценаристки. А також отримають друкований збірник своїх історій і сертифікат.

Курс складається з трьох семестрів по 12 занять кожний (36 занять)
Заняття проходять щосуботи з 10:00 до 13:00
Початок курсу 14 вересня

Якщо група відкрита то можно приєднатися до курсу.

Новорічна знижка  10% - запишись та передплати до 14.01.2020  -  1620 грн

Заняття починаються з 18.01.2020р.


Коли

Сб 10:00–13:00.


Вік

10–14


Вартість

Вартість за місяць: 1800 грн (4 заняття в місяць по 3 години)
Новорічна знижка : 1620 грн ( при реєстрації та внесені передплати до 14.01.2020 (початок 18.01.2020 ))
за триместр (12 занять) вартість курсу : 5130 грн (Знижка 5 %)
Family pack: 1530 грн (15% родинна знижка для братів та сестер або друзів при реєстрації на курси разом за кожного)


Телефон

+380 (97) 301 47 26 (Viber, Telegram)
+380 (99) 198 64 71


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Золотоворітська, 6а, другий поверх

Як дістатися?

5 хвилин від метро Золоті Ворота, м. Київ