Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Курс "Літературний Наутилус" / Літо. Липень

Літературний курс для дітей. Пишемо короткі тексти і розвиваємо фантазію.

Переваги курсу

Письменницькі вправи, це корисні практики для дітей 9 - 14 років, які допоможуть розкрити свій потенціал, кожному учаснику незалежно від темпераменту!

Навчать висловлювати свою думку у завершеній формі, помічати дрібниці, цікавитись світом навколо, ставити питання та шукати відповіді.

У цікавій формі діти дізнаються базові поняття необхідні для написання художніх та нон-фікшн текстів, а також застосують їх на практиці. Дізнаються про те, які тексти бувають взагалі, і як їх розрізняти.

Письменники не тільки вправно пишуть, а ще й професійно читають книжки і навіть по-іншому дивляться фільми. На курсі ми будемо вчитись бачити та замислюватись над деталями, вести цікаву розмову та звісно по-всякому фіксувати свої враження.

Результат 

Діти напишуть серію коротких текстів на різні теми, пропрацюють корисні для розвитку особистості якості та отримають друкований збірник своїх текстів з загадками! 

Бонус

  • Всі учасники Літературного Наутилуса отримають знижки на літературні курси Lucky Academy протягом навчального року 2021
  • Всі учасники займаються з понеділка по п'ятницю
  • Отже, ще більше літературних пригод! 

 

Онлайн  Програма

День 1. Світ письменників

Наутилус рушив, на борті письменницьке зібрання! 


Після знайомства учасники, подискутують про те, як письменники бачать світ, чим їхнє бачення особливе. Далі виконають декілька творчих вправ, які розхитають межі звичного світу, та допоможуть розглянути певні ситуації з неочікуваних сторін, та поміж іншим познайомляться з поняттями "сюжет" і "конфлікт" в історії, а також жанровими особливостями художніх і нехудожніх текстів.

День 2. Селфі письменника

Скажіть голосно та чітко — "Ми письменники!"

 

Захопливі тексти — це мікс реальності та вигадки. Вправи другого дня допоможуть учасникам, замислитись над тим, що життя кожної людини унікальне та цікаве по-своєму. Кожний з учасників зануриться у себе, писатиме і розповідатиме про свій власний досвід, бажання та мрії. Адже цікаві історії трапляються щодня, потрібно лише зняти окуляри буденності, аби їх бачити. В цей день кожен пише своє письменницьке селфі.

День 3 - 4. Письменницька ерудиція

Наутилус пливе в океані ідей!


Якби письменники цікавились тільки письменництвом, ми б читали лише підручники з теорії літератури. Кожен письменник - це особистість, яка не байдужа до всього на світі! В цей день, ми будемо писати про власні захоплення та хобі, про те, що нам подобається і не дуже; дізнаємось про те, як здобувати інформацію не лише з інтернету, але й з книжок та фільмів, і де знаходити ідеї, та якими різними незвичними способами можна їх фіксувати та примножувати. В цей день будемо не лише писати, а ще й складати літературні ребуси!

День 5. Підсумовування

Заняття  учасників, обмін письменницькими загадками та ребусами, висновки з курсу.  

 

Онлайн

5 занять онлайн  (3 години)
Тривалість заняття 3 години на день з 11.00 до 14.00
Заняття з понеділка по п'ятницю

Вартість: 3600 грн


Старт занять: 05.07.2021 по   09.07.2021 

                       12.07.2021 по   16.07.2021

                       19.07.2021 по  23.07.2021

                       26.07.2021 по  30.07.2021


Онлайн заняття проходитимуть у Zoom або Skype, домашні завдання та написанні тексти надсилаються на електронну пошту та/або Google Drive.

Друковані збірки відправлятимуться Укрпоштою або Новою Поштою на вибір учасника. 

Оплата курсу онлайн через сервіс portmone.com


Вік

9–14


Вартість

Курс "Літературний Наутилус": 3600 грн


Телефон

+380 (68) 126 74 71
+380 (97) 301 47 26


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Золотоворітська, 6а, другий поверх

Як дістатися?

5 хвилин від метро Золоті Ворота, м. Київ