Студія розвитку дитини "Калинонька"Про школу дитячої творчості та розвитку дошкільнят  "Калинонька"

 Кожна мама прагне, щоб її дитина росла найрозумнішою, найрозвиненішою, щоб їй було легко спілкуватися з однолітками, щоб самій мамі було легко знаходити з нею спільну мову. В цьому немає нічого неможливого! А допоможе в здобутті потрібних навичок  студія дитячої творчості та розвитку "Калинонька".

Заняття проводяться в міні-групах по 5-6 дітей. Діти в різноманітних ігрових ситуаціях в захопливій атмосфері розвивають дрібну моторику рук, логіку, мислення, творчу уяву, навички спілкування та командної роботи.

Студія „Калинонька” гарантує -  Ви завжди будете володіти інформацією про розвиток і навчання Вашої дитини, адже наприкінці заняття педагог обов'язково приділить увагу кожному з батьків, порекомендує завдання для домашньої підготовки. 

На заняттях використовуються загальновідомі методики  Сухомлинського, Ушинського, Русової, Монтессорі, Домана, Нікітіна, а також менш відомих методик, але не менш значимих, з яких складається цілісна розвиваюча система.

Мета занять - створити навколо малюків розвиваюче середовище, за допомогою якого вони пізнають світ. Допомогти батькам навчитися співпрацювати з дитиною як на заняттях, так і у повсякденному житті.

Основний вид діяльності на заняттях ігровий, тому зупинимося на ньому детальніше.
Існує помилкова думка, що достатньо дати малюку в руки пірамідку або кубики і вважається, що гра відбулася. Але це не так.

Розвиваюча гра - це не будь-які дії з дидактичним матеріалом і не ігровий прийом. Це специфічна, повноцінна та достатньо змістовна для дітей діяльність, яка здійснюється під керівництвом дорослого.
Розвиваючі ігри, які використовуються на заняттях, характеризуються тим, що вони вміщують ігровий зміст, ігровий матеріал та правила. Все це зумовлене метою гри, тобто для чого ця гра створена і на що спрямована.

Завдання програми розвиваючих занять - створити таке середовище, яке сприяє всебічному розвитку дитини, а також щоб формувалися у дітей навички спілкування з однолітками та дорослими в спільній ігровій діяльності. На кожному занятті включені ігри для розвитку дітей пам’яті, уваги, мови, уяви, емоційних та вольових проявів. Заняття сприяють творчій самореалізації дитини.

  Заняття проводяться уважними вчителями-вихователями - які є і психологами, і логопедами, - за ігровими методами в малих групах (по 6 дітей), де кожному малюку приділиться максимум уваги. 

Програма занять включає:

  • навчання каліграфії, читання, лічби
  • розвиток творчих здібностей
  • розвиток уваги, пам’яті, мислення, уяви
  • народознавство,природознавство українознавство
  • англійська мова
  • підготовка до школи

Час роботи

Пн–Сб 09:30–19:30, Нд 10:00–19:30.


Контакти

+38 (097) 328- 60- 41 – пані Марина
wymarovi@ukr.net


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Словацького 4/6. 4 п., оф. 406