Студія "Соняшник" Пізнавальна, креативна, психологічна студія «Соняшник»

 

Діяльність студії “Соняшник”, спрямована на розкриття творчого потенціалу дітей та формування самостійності, ініціативності, наполегливості, цілеспрямованості.

Пізнавальна, креативна, психологічна студія “СОНЯШНИК” – це  місце, що захоплює, та дарує яскраві враження! З нами завжди весело і цікаво!

Наша головна мета – розкрити, розвинути таланти вашої дитини та створити умови для їх реалізації!

Напрямки, у яких працює студія:

Мама і малюк

Заняття проводяться в інтерактивній формі у присутності близької людини для дитини. Принцип навчання: граючись, дитина розвиває сенсорні здібності, формує чуттєвий досвід, ознайомлюється із навколишнім світом, розвиває мовлення, мислення, пам’ять, увагу, емоційну сферу, вчиться малювати, ліпити тощо. Під час гри ми вивчаємо кольори, форми, властивості предметів, їх розташування в просторі.

Творча майстерня

Незвичайне і дуже захопливе місце, де є можливість вдосталь експериментувати з різноманітними матеріалами та техніками; створювати власними руками шедеври, які стануть неперевершеною прикрасою та об’єктом гордості Вашої дитини. Тут кожен знайде те, що шукав! Любителі просто малювати – можливість малювати собі на втіху. Талановиті та здібні діти – можливість розкриття свого таланту і здібностей. Наша мета – надати простір індивідуальним нахилам, закласти фундамент, на якому виросте багатогранна особистість.

English Club

Тут найменші дітлахи зможуть засвоїти нові знання та закріпити вже отримані, а підлітки розвинути легкість та впевненість у спілкуванні. Інтенсивні курси для дітей віком від чотирьох років.

Підготовка до школи

Якщо вашій малечі  5 років, ви хотіли б підготувати її до школи  щоб заздалегідь  адаптувати  дитину   до шкільного середовища, то цей  курс для Вас! Підготовка проводиться в ігровій формі: вправи на логіку, комунікативні здібності,  формування математичних навичок, вправи на розвиток уваги, моторики, мислення, ознайомлення із навколишнім світом, малювання, дидактичні ігри, бесіди, читання оповідань.
Час роботи

Пн–Пт 08:00–20:00, Сб 10:00–16:00.


Квитки

Канікули разом!: 50 грн
DIXIT: 20 грн


Контакти

+380 (97) 587-47-97
+380 (97) 501-42-46
rivnesonyashnyk@ukr.net


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Грушевського, 32

Як дістатися?

маршр. 38,51, 57, 41, 35

тр. 2, 7