Центр дитячого фітнесу «Ларус»

Центр дитячого фітнесу «Ларус»


Діти – наше щастя, радість та майбутнє

 

Не випадково, хтось із відомих сказав: "Діти – це квіти, а якіими вони будуть у Вашому квітнику, залежить лише від Вас!". 

Після прочитання останнього рядка, кожен подумав одне: "Головне, щоб дитина здоровою була". І це правильно, адже, коли здорові діти – щаслива вся родина. Тому займатися із дитиною варто не лише розумово, а й фізично. 

За словами лікарів, сучасні діти відчувають, так званий, "руховий дефіцит", оскільки більшу частину свого часу проводять в статичному положенні (за столами, перед телевізорами, або комп'ютерами). Це викликає стомлення певних м'язових груп, що тягне за собою порушення постави, викривлення хребта, плоскостопість, затримку вікового розвитку основних фізичних якостей: швидкості, спритності, координації рухів, витривалості, гнучкості та сили.

Тому не варто, дозволити, щоб проблеми далися в знаки, а звертаємося за допомогою до дитячого фітнесу.

 Адже дитячий фітнес – це здоров'я і відмінна форма кожного малюка.

Тут варто зрозуміти одну річ: чим раніше людина почне працювати над собою, тим менше у неї проблем зі здоров'ям буде у майбутньому. Фітнес-програма коректує поставу, запобігає плоскостопості і проблемам із опорно-руховим апаратом, зміцнює серцево-судинну систему, розвиваєм координацію, силу, гнучкість, витривалість, відчуття ритму, артистичності тощо.

 

Дитячий фітнес спрямований на зміцнення здоров'я. Тут немає ніякого насильства над організмом дитини, як вважають деякі мамусі. Головна його ціль, щоб дитина менше хворіла, швидше адаптувалася до несприятливих умов і легше переносила різноманітні фізичні навантаження.

Зараз мабуть кожен подумав: "Як зацікавити дитину декілька разів на тиждень відвідувати заняття?" А все просто. Головним мотивом для дітей є інтерес. На фітнес-заняттях доцільно і свідомо створюються ситуації, коли діти можуть не лише "виплеснути" свої емоції і попустувати, а й отримати необхідні навички та вміння.

На заняттях у Центрі дитячого фітнесу "Ларус" тренери орієнтуються на емоційний підйом своїх вихованців: де ще дозволять все розкидати? Адже в житті малюка відбувається все навпаки: "Не лізь!", "Не бігай!", "Не чіпай!", – уявіть, як часто він чує ці фрази? А в групах на заняттях створюється невимушена атмосфера, свобода руху, можливість відступу від правил, нескінченність варіацій із цікавим обладнанням. Адже важливо- оптимальні умови не тільки для фізичного, а й психомоторного розвитку дітей. Тому, як показує практика, діти із задоволенням виконують усі завдання, розвиваючи активність, самостійність, відповідальність і творчий підхід до занять фітнесом.

Досвідчені фітнес-інструктори роблять заняття веселими та захоплюючими, тому Вашому малюку не доведеться нудьгувати. Яскраві і позитивні емоції, радість від подолання труднощів і перешкод, цікаве спілкування і нові друзі – це ще не повний список того, що чекає маленького спортсмена в стінах фітнес-клубу "Ларус".

Під час занять досвідчені тренери використовують індивідуальний підхід до кожної дитини. Залежно від психотипу дитини (холерик, флегматик, сангвінік, меланхолік), вони підбирають відповідну програму вправ дитячого фітнесу, виконуючи які малюк відчуває себе комфортно.

Адже всі діти різні: хтось любить рухливі ігри, хтось – танці, а комусь сподобається системне повторення вправ. Заняття у Центрі дитячого фітнесу "Ларус" для пасивних діток – нададуть можливість відкритися новим енергіям, у них з'явиться життєвий тонус, гіперактивним – урегулюють процеси яскравих емоційних сплесків, навчать гармонічного розподілу енергетичних затрат, примхливим – допоможуть відчути силу власного тіла, стати витривалішими і по-іншому проявити себе для оточуючих.

Тому Центр дитячого фітнесу "Ларус" пропонує для рівненських діток наступні фітнес-програми:

ПРОГРАМА "ДІТКИ + ПРЕДКИ"

Це спільна програма тренувань для дітей від 1,5 до 2 років та їхніх батьків. Над програмою працюють два фахівці – психолог та інструктор по дитячому фітнесу. У програму входять гімнастичні, акробатичні, танцювальні вправи, рухливі ігри, веселий масаж, спрямовані на сенсорний розвиток і розвиток дрібної моторики дитини. Ходити на тренування із дитиною може будь-який член родини.

ПРОГРАМА "BABY GYMNASTICS" (для дітей 3-5 років)

Ігрове заняття, що сприяє розвитку спритності та координації. Зміцнення опорно-рухового апарату, вправи для профілактики плоскостопості.

ПРОГРАМА "KIDS" (для дітей 6-12 років)

Ваша дитина познайомиться із можливостями свого тіла, навчиться отримувати задоволення і впевненність від вправ та фізичної діяльності. Старшим діткам сподобаються веселі естафети, спортивні ігри, що розвивають швидкість реакції, спритність, силу, координацію, заняття на фітболах та заняття по стретчингу (розтяжка), заняття з елементами художньої гімнастики.

ПРОГРАМА "LADY" (для дівчаток 12-16 років)

Ця програма включає уроки танцю, пластики, грації, а також тренування сили і витривалості, поліпшення координації.

Центр дитячого фітнесу "Ларус" знаходиться за адресою: м. Рівне вул.Короленка, 1 Злата Плаза, 3 поверх, Hotspot фітнес арена. HotSpot FitnessArena

І на останок маленька порада: пам'ятайте, не лише поганий приклад заразливий, хороший – також! А фахівці та інструктори Центру дитячого фітнесу "Ларус" завжди раді допомогти Вам і Вашим дітям досягнути позитивних результатів.


Контакти

+380 (97) 474-78-24


larisagrigorieva561@gmail.com


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Гагаріна, 39