Центр інтелектуального розвитку SmartumАкадемія ментальної арифметики Smartum запрошує дітей від 4 до 16 років на заняття, які допоможуть розвити пам'ять, логічне та творче мислення!

 

Тренування мозку не менш важливе, чим тренування м'язів.
Основна мета ментальної арифметики - гармонійний розвиток мозку вашої дитини, а не система навчання рахунку. Вже через 2-3 місяці ви помітите успіхи в навчанні з математики, іноземних мов та інших предметів.
Ментальна арифметика – це програма розвитку розумових здібностей та творчого потенціалу за допомогою арифметичних обчислень на рахівницях.
Щоб заняття проходили цікаво, діти займаються не тільки обчисленнями. Вони беруть участь у розвиваючих іграх. Виконують вправи на розвиток пам'яті, уваги, уяви і навіть очей і постави.


Навчання ментальній арифметиці в SMARTUM - це:
✔️Найкраща інвестиція в майбутнє своєї дитини.
✔️Прогрес у навчанні вже через 3 місяці.
✔️Програма з урахуванням розвитку кожної дитини.
✔️В групі до 10 осіб.
✔️Три вікові категорії: молодша (4-6 років), діти (7-11 років) і старша (12-16 років).
✔️Заняття в класі 1 раз в тиждень по 2 уроки.
✔️Надаються усі навчальні матеріали для тренувань вдома.
✔️Доступ до унікальної онлайн - програм.
✔️Сертифіковані педагоги.

Унікальність методики - у гармонійному розвитку обох півкуль мозку. У звичайних програмах основний упор йде на ліву півкулю, яке на 95% і так випереджає праве. Розвиваючи обидві півкулі, дитина стає впевненішою в собі, сконцентрованою, уважною до деталей, з легкістю вивчає іноземні мови та успішно реалізовує себе у навчанні та в подальшій роботі.
 


Контакти

+38 (098) 947-81-28
+38 (050) 556-89-12
milochka16@gmail.com


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Степана Бандери, 41

Як дістатися?

На автомобілі: їдемо від центру міста по вулиці Чорновола в напрямку парку ім.Шевченка, на перехресті повертаємо на ліво на вулицю Ст.Бандери, рухаємося в напрямку до перехрестя, на перехресті повертаємо ліворуч. І відразу з лівого боку знаходиться будівля Рівнебуд, в якій і розташований центр Smartum. Вхід в центр з вулиці Ст.Бандери.