Підготовка до школиТРИВАЄ НАБІР

 


Вік:4-7 років

Центр розвитку дитини «Ego kids» використовує комплексний підхід  у роботі з дітьми . Програма підготовки до школи створена за американськими стандартами .

Основними цілями підготовки до школи є розвиток академічних навичок, соціальних навичок і самоствердження дитини. «Ego kids» забезпечує індивідуальний підхід до кожної дитини, щоб виробити її сильні сторони та підтримати в розвитку слабших.

Академічні навички розвиваються через роботу з числами, літерами, читанням і письмом. Використовуються методи, які забезпечують розвиток мислення, уваги і пам’яті дитини.

Соціальні навички формуються  через рольові ігри, спілкування з однолітками і роботу в групах. Діти вчаться співпрацювати, виражати свої думки, слухати інших і розв’язувати конфлікти.

Самоствердження дитини розвивається через постійну підтримку, похвалу і поштовхи до досягнення цілей. Діти вчаться вірити в себе і свої здібності, виражати свої потреби і бути самостійними.

У центрі «Ego kids» , з дітьми працює психолог, логопед та спеціаліст з розвитку дитини( педагог), вони створюють сприятливу і дружню атмосферу, щоб кожна дитина почувала себе комфортно і могла розвиватися повною мірою .

Підготовка до школи відповідає американським стандартам, що забезпечує дітям якісну освіту і готовність до нових викликів. Центр розвитку дитини «Ego kids» гарантує, що після закінчення підготовчої програми діти будуть готові до навчання в школі та матимуть всі необхідні навички для успіху.

Вартість абонементу на місяць :1500 грн.
Заняття 3 рази на тиждень 
Запис за телефоном +380 (96) 762 40 17


М.Рівне, Степана Бандери 30


Коли

03–31 Грудня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

4–7


Вартість

Абонемент/місяць: 1500 грн


Телефон

+380 (96) 762 40 17


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Степана Бандери, 30