Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Boto Sapiens — розумний ігровий чат-бот

Boto Sapiens — розумний ігровий чат-бот


Відповідайте на питання та вигравайте поїздку в NASA!


Boto Sapiens — це науково-освітня гра у форматі вікторини, в якій гравець відповідає на питання, обираючи відповідь із запропонованих варіантів.

 

Неможливе можливо: NASA чекає тебе!

UNIT Factory подарують кожному українцеві можливість відвідати Космічний центр Кеннеді, США.

2 жовтня стартувала перша в Україні гра в форматі розумного чат-бота - "Boto Sapiens". Гра доступна в Facebook Messenger і Telegram. Просто вибирай зручний мессенджер, відповідай на питання про космос і вигравай космічні призи - поїздку в Kennedy Space Center або один з 15-ти телескопів Sigeta Volans.

Головна мета проекту "Boto Sapiens" - допомогти українцям удосконалити знання в сфері космонавтики, астрономії, фізики і хімії, а також вмотивувати їх на власні наукові звершення. Ініціатори та головні розробники гри - UNIT Factory - вірять, що такі інтерактивні проекти зможуть вивести Україну на світовий рівень в сферах IT-технологій, креативних індустрій, науки, роботостроения і астронавтики.

Гра "Boto Sapiens" складається з 300 питань, які розділені на 10 тематичних блоків. Варіантів відповіді - 4, правильний - тільки один. Головний приз - поїздку в NASA - отримає гравець, який дасть найбільшу кількість правильних відповідей за найкоротший період часу. Серед інших учасників, які набрали 40 і більше балів, за допомогою random.org будуть розіграні 15 телескопів.

Гра завершиться 6 листопада, а вже 13 буде відоме ім'я головного щасливчика, який поїде в NASA.

Випробуй себе! Вибирай месенджер Facebook або Telegram, щоб почати гру! Дізнайся більше про Boto Sapiens на сайті botosapiens.com.ua.


Головний приз - поїздка в NASA

Переможець відвідає Космічний центр NASA в США. Організатор оплачує оформлення візи, переліт туди й назад, 3 дні проживання, харчування та екскурсію в центр космічних польотів. Такий приз надихне на самонавчання, додасть віри у власні сили та покаже, що навіть найамбітніші бажання — здійсненні.


Ім'я переможця буде оголошено 13 листопада на сторінці Boto Sapiens у Facebook.


Вік

14+


Посилання


Адреса

Рівне