«Всезнайко» - перший у місті Рівне магазин розвиваючих іграшок та книг

«Всезнайко» - перший у місті Рівне магазин розвиваючих іграшок та книг


«Всезнайко» - перший у місті Рівне магазин розвиваючих іграшок та книг. 

 

Класичні, толкові, корисні, одним словом, розвиваючі іграшки, які допомагають дітям пізнавати цей світ та розвивати свої природні можливості.

Знання - це стартовий капітал будь-якої людини. При народженні дитини на світ з’являється потенційний геній. І кожна мама має можливості та здібності для того, щоб «проростити» зерно генія, яке закладене в її малюку.

Що «посієш» в своє чадо, те й «пожнеш» в майбутньому. Задача батьків - докласти зусиль для розвитку своїх дітей.

А це можливо і легко зробити з нашими «розумними іграшками».

 

Переваги розвиваючих іграшок  магазину «Всезнайко» :

  •  Іграшки, які допомагають дітям розвинути логіку, інтелект, творчі можливості, фантазію, отримати первинні знання про світ, навчитися гратися самому та в колективі, сприяють гармонійному розвитку вашого малюка.

  • Наші покупці – свідомі думаючі батьки, яким не байдуже майбутнє своїх дітей, і вони точно знають,чому їм необхідні «розумні іграшки», а не бездушні агресивні чи багатообіцяючі складні пристрої.

  • Розвиваючі іграшки незвичайні та трохи чарівні, у них є душа - діти хочуть гратися з ними, а граючись - вчаться.

  •  Іграшки завжди із «хорошої сім”ї».  Постійно оновлюється асортимент магазину  гарантія якість продукції. 

  • Широко представлені в магазині іграшки з природних матеріалів (дерева, картону, тканини) від українських та російських виробників.

  • Купуючи «розумну іграшку», ви отримуєте шанс для дружнього спілкування зі своєю дитиною. Саме розвиваючі іграшки сприяють міцному зв’язку батьків та дітей. Граючись іграшками разом з дитиною, ви навчитеся дружити, слухати, чути одне одного, а головне - любити та поважати! 

  • Підходять для будь-якого віку - від народження і до 100 років (логічні ігри, головоломки, домашні лабораторії, набори для творчості). Розвиваючи дітей, граємось та розвиваємося самі.

  • Купувати легко і приємно. Хороший вибір цікавих іграшок та книг, кваліфіковані продавці-консультанти, прийнятні ціни, акції та система знижок допоможуть вам перетворити процес звичайної покупки у задоволення.

  • Спільна  мета - дати можливість дітям розвиватися гармонійно!

 


Час роботи

Пн–Пт 10:00–19:00, Сб 10:00–18:00, Нд 10:00–17:00.


Контакти

+38 (0362) 63 33 06
+38 (068) 974 24 02;
+38 (096) 623 85 01;
vseznayko.rivne@gmail.com


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Остафова, 3