Instrumental band "con Amore"

Instrumental band "con Amore"


Музика зіграна з любов’ю

 

Історія гурту починається з дружби трьох скрипальок: Ольги, Юлії та Лілії.

Наприкінці 2015 року дружні стосунки вилилися в репетиції, до яких приєдналась Катерина, давня знайома Олі.

Вже з лютого 2016 року гурт( тоді ще без назви) починає брати участь у аматорських та волонтерських заходах, гармонійно вливається в ритм життя костелу Петра і Павла в м. Рівному.

З приходом літа 2016 року “Con Amore” (вже з назвою) починає співпрацювати з Рівненським Міським Палацом культури. Співпраця виявилася настільки плідною, що вже восени гурт стає клубним об’єднанням Палацу культури.

Час минає і змінює нас, саме тому, через рік після створення колективу, з “Con Amore” пішла Катерина, розпочавши сольну кар’єру піаніста. Катрусю, ти завжди залишишся в наших серцях!

Зміни не виявилися негативними, бо невдовзі до гурту приєдналися молоді музиканти: Даніель (віолончель) та Рута (скрипка). З моменту створення гурт працює в малих формах. Невелика кількість учасників робить колектив мобільним. Адаптації музичних творів розраховані на мінімальне використання елементів підсилення звуку. В теплу пору року “Con Amore” часто грає на відкритих сценічних майданчиках. Але головна фабула гурту – актуальна музика для широкого кола слухачів. Тому в репертуарі колективу левову частку складають твори сучасних популярних композиторів (Дженкінс,Ціммер, Бадельт, Прайс, Арнольд, Мансел).

Наші слухачі часто запитують нас: “Чому саме така назва?” “Con Amore” з італійської перекладається як “з любов’ю”.

Ідея назви виникла у головного натхнення і основного “двигуна” гурту – Ольги Бортнік.

З любов’ю до Бога, з любов’ю до вас та з любов’ю до музики!


Контакти

+380 (67) 936 73 83
con.amore.ok@gmail.com


Посилання


Адреса

Рівне