Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Музично-поетична вистава "Пори року"

Музично-поетична вистава "Пори року"


Нові несподіванки від #ConAmoreBand


Пори року… Етапи життя. Зі своїми емоціями, закономірностями, природними явищами та філософськими сентенціями. Мелодійні, енергійні, ритмічні твори Вівальді у чомусь схожі, і водночас, кожен по-своєму унікальний, завершений, але ніби просить продовження. Власне, і самі #Пори_року стануть продовженням творчого життя скрипкового ансамблю «CON AMORE». Новий цикл діяльності, повний емоцій і неочікуваних поворотів та поєднань, запропонують скрипальки цього разу, втім, як і під час своїх попередніх концертів.
Тут буде стільки меж і безмежних поєднань, що годі прослідкувати їх усіх. Три сотні літ тому написані, але непідвладні часу, як і природні стихії, мелодії легко переллються у день нинішній. Їх слухати – не переслухати. Звучатимуть, як звично твори Вівальді, мовби з середини душі. Дивитися – не передивитися – хочеться додати, і таки буде на що подивитися: аби слухачі органічно могли влитися в атмосферу пір року, у концертній залі буде розташовано спеціально до цього виступу приурочену виставку картин рівненської художниці-пейзажистки Любави Луцишин.
А філософську складову, аби не повторюватися, як інші, за великим венеційським композитором, виконавиці ансамблю «CON AMORE». довірять місцевим майстрам поетичного слова. Їх імена поки тримаються в секреті, але вірші, що звучатимуть поміж скрипковими концертами, добирають ретельно, щоб підсилити ефект від музики і, звичайно ж, приємно здивувати слухачів.
Що ж, багато що має скластися, бо ж в кожному із 12 творів «Пори року» Вівальді відображаються не місяці, а природні явища, притаманні весні, літу, осені та зимі. Має бути небанально, бо безліч разів у Рівному вже звучали ці твори, і зробити це по-новому, стильно та незвично – непросте завдання для скрипальок «CON AMORE». Що ж, тим важливіше все побачити, почути і скласти певне враження – усі задіяні особи сподіваються, звичайно, на хороше.
І запрошують на дійство. Чекати лишилося недовго – концерт відбудеться вже 6 жовтня о 18:00 в міському палаці культури «#Текстильник» мала зала, 2-й поверх. Приходьте, буде цікаво.

Вхід по запрошенню, придбати запрошення можна в касі "Текстильника", або безпосередньо перед подією на контролі.


Вік

10+


Вартість

Вартість: 50 грн


Телефон

+380 (67) 936 73 83


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Гагаріна, 6