Kid'IT

Kid'IT


Kid’IT це перший в Україні Освітньо-Технологічний майданчик для дітей 5-10 років

 

Креатив і самовираження через технології.

 Мета — розвинути в дітях нові вміння взаємодії з технологіями, змістивши акцент з пасивної споживчої позиції на активну творчу.

Плюс закласти в самому ранньому віці основні навички успішної людини майбутнього, такі як — креативність, вміння комунікувати, працювати в команді і критично мислити, визначивши і вирішивши проблему.

У серпні 2015 року в Україні стартував новий освітній проект для дітей, спрямований на закладання основ технологічної грамотності і розвиток креативу через використання технологій – Технологічна Майданчик Kid’IT.

Основна ідея проекту Kid’IT в цілому – це розвиток у дітей з самого раннього віку (5-10 років) тих базових навичок, які є must have для успішної реалізації в майбутньому (креативність, робота з інформацією, командна робота і комунікація, використання технологій для творення і самовираження). Те, чого навчають у Кремнієвій Долині, але вже тут, в Україні.
На сьогодні навчання пройшли вже більше 150 груп в 10 містах України (Київ, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінниця, Одеса, Харків, Суми, Дніпро).

  • Шо ж таке Kid’IT? Школа? Курси? Садок?

Вибираючи з зрозумілих нам форматів назвемо це перші в житті дитини курси програмування, але з акцентом на розвиток креативу, створення нового (історій, мультфільмів, ігор) за допомогою технологій.

  • На дітей якого віку орієнтуємося?

Стартова програма “Візуальне програмування” по ScratchJr орієнтований на дітей 5-10 років, з розбивкою на 2 вікові категорії: 5-6, 7-8, 9-10 років.
Програма розроблена саме виходячи з вікових особливостей дітей старшого дитсадівського і початкового шкільного віку, коли впевнені навички читання і математики не потрібні. Тут скоріше навпаки, завдяки ScratchJr напрацьовуються навички читання і математичні скіли.

  • Як відбувається навчання?

В основі програми “Візуальне програмування” – вступна мова програмування для дітей 5-10 років ScratchJr, розроблений MIT Media Lab (США). Це адаптована версія мови Scratch, де діти створюють свої історії, ігри, поєднуючи разом графічні блоки в певній послідовності, в внаслідок чого персонажі рухаються, стрибають, танцюють, співають і т.п.

В основі програми методичні рекомендації Eliot-Pearson Department of Child Study and Human Development в Tufts University і Lifelong Kindergartengroup at the MIT Media Lab (USA).
Акцентую увагу, що це тільки основа, яка в українському варіанті все-таки пройшла адаптацію під локальні особливості наших дітей. Навчання проходить на планшетах. У групі 6-8 чоловік, на кожному уроці з групою працюють 2-3 викладача.

Формат уроку ігровий, часта зміна видів діяльності, багато рухів, командних ігор, індивідуальне експериментування з планшетами, групова і парна роботи.
Поки діти займаються, у батьків є можливість попити чаю і поспілкуватися в сусідній кімнаті.

  • Скільки занять триває одна програма?

Програма “Візуальне програмування” складається з 8 занять, 1 раз в тиждень, кожне тривалістю 90 хвилин.
Це не разові уроки за принципом розвиваючих курсів, це повноцінний комплекс, зі стартовою та фінальною крапкою презентації своїх проектів перед батьками.

  • Де проходять заняття?

Для того, щоб діти не тільки вивчали технології, а й побували в стінах і відчули атмосферу компаній, де про технології знають не з чуток, усі заняття проходять в найбільш прогресивних та інноваційних компаніях, в Рівному – в стінах компанії Joy Rocks (компанії-розробника соціальних ігор).

  • Хто викладачі?

Молоді, драйвові, з палаючими очима, які люблять дітей і вміють з ними ладнати, впевнено володіють технологіями (програмісти, project-менеджери), які пройшли спеціальну методичну підготовку з подачі ScratchJr дітям.

  • Як побачити саме навчання, щоб відчути, що моїм дітям це сподобається?

Щомісяця проводяться тестові уроки, для того, щоб потрапити на них, заповніть Реєстраційну форму та про дату найближчого тестового уроку ми повідомимо додатково.
Там можна буде як задати всі питання, так і побачити сам навчальний процес.

Як записати дитину на програму?
Крок 1: Заповнити Реєстраційну Форму
Крок 2: Відвідати одне з тестових занять
Крок 3: Підтвердити свою участь, сплативши вартість всієї програми (8 занять)
Крок 4: Надихнутися палаючими очима своїх дітей після кожного заняття 

Групи нечисленні – 6-8 чоловік формуються в порядку “живої черги” за поданими заявками на участь та оплати за місяць або за весь курс.

 

Контакти

+380 (67) 363 04 58
+380 (68) 425 1738
rivne@kidit.com.ua


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Чорновола, 1, офіс 204