Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Безкоштовне тестове заняття Kid'IT

Майбутні друзі Kid’IT, батьки, які розуміють, що технології це вже сьогодення, та які прагнуть для своїх дітей якісного майбутнього - запрошуємо на безкоштовні тестові заняття Kid'IT у Рівному 29 січня (неділя).

KID’IT - міжнародний освітній проект, основна ідея якого дати можливість українським дітям отримати перші навички технологічної грамотності та базові навички необхідні для успіху у майбутньому (такі як креативність, критичне мислення, командна робота та вміння комунікувати, активне користування технологіями для створення та самовираження. Те, чому вчать у Кремнієвій Долині, але вже тут, в Україні. На сьогодні навчання пройшли вже 90 групи в Києві, Рівному, Львові, Івано-Франківську та Тернополі.

Детальніше прочитати про Освітньо-Технологічний майданчик KID`IT Ви можете на нашому офіційному сайті: http://kidit.com.ua/

Початок безкоштовного тестового заняття для дітей 5-6 років група №1 - 11:00
Початок безкоштовного тестового заняття для дітей 7-8 років група №2 - 12:15

Місце проведення: вул, 16 липня, 42, 5 поверх, офіс компанії Joy Rocks, яка виступає партнером нашого проекту у Рівному та приймає групи Kid'IT у своїх стінах :)

Для того щоб потрапити на безкоштовне тестове заняття, будь ласка, заповність анкету: http://kidit.com.ua/course-order/ та з вами зв’яжутьcя для підтвердження Вашої участі. 

Рекомендуємо взяти свій планшет для занять, підходить як iPad так і Android), із завантаженою туди попередньо програмою ScratchJR, в якій дитина зможе працювати як на курсі, так і вдома (зберігаючи свої роботи і демонструючи їх гордо батькам: ). Якщо ні - не проблема, видаємо робочий планшет для заняття.
Лінки на скачування ScratchJr:
- на платформу iOS: https://itunes.apple.com/us/app/scratchjr/id895485086?mt=8
- на платформу Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.scratchjr.android&hl=en

Якщо Вам не прийшов лист підтвердження, або ж Ви хочете підтвердити участь у тестовому занятті по телефону - звертайтеся до координатора Каті Ковальчук :
+38(099) 067 41 74
email: kateryna.kovalchuk@kidit.com.ua

В очікуванні нашої зустрічі з Вами!
Ми програмуємо з дітьми - це наша супер-сила :)

Вік

5–9


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 363 04 58
+380 (68) 425 1738


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Чорновола, 1, офіс 204