Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Вистава "Сонце"

Вистава "Сонце"


Бейбі театр – це перший в Україні театр для немовлят до 3-х років

 

Ми створили тактильну виставу “Сонечко” в незвичайному просторі - куполі-наметі. Вистава «Сонечко» стане першим самостійним кроком «Бейбі театру». Дія відбуватиметься в мобільному просторі, куполі-наметі, який і стане нашою власною маленькою сценою на початковому етапі розвитку театру. Він дозволить проводити безпечні та комфортні вистави для дітей та їх батьків майже у будь-якому приміщенні чи навіть на вулиці (у теплий період року).

Питання приміщення є дуже важливим для нас, адже ми створюємо не просто ігрові вистави, а цілі фантастичні світи і простори, де головні герої – завжди діти, які активно взаємодіють з акторами та між собою, пізнаючи світ через художні образи, живу музику, пластику, світлові проекції та незвичайну для себе атмосферу, в яку скоріш за все потрапляють вперше.

Художнє рішення простору - це метафора сонячного світу, уявіть що ми знаходимось в середині зірки і вивчаємо її будову, настрій та атмосферу, а актори - наче жителі цієї сонячної планети, які кожного ранку прокидаються з посмішкою та  любов'ю до життя та краси навколо, і ніколи не перестають дивуватись. Вони знайомлять глядачів зі своїм світом, пропонують стати його частинкою. Є один цікавий факт з процесу створення вистави. Вже повністю відшивши тактильний килим-сонце, ми раптово зрозуміли, натрапивши на аналогічне зображення в інтернеті, що килим за кольорами і їх послідовністю нагадує справжню будову сонця!  

От так інтуїтивно ми зробили макет “світила” в розрізі, але цікавим способом - зробивши тактильний килим для малюків. 


Вік

0–3


Вартість

Вхідний квиток: 60 грн


Телефон

+38 (0362) 26-84-07
+38 (050) 688-96-43


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Симона Петлюри, 15