Соробан – школа усного рахунку«Соробан» – перша школа усного рахунку в Рівному

 

Що таке Соробан і чому він потрібен Вашій дитині?

Людський мозок набагато могутніший за будь-який обчислювальний прилад. Вiн має унікальну здатність змінювати, реорганізовувати та вдосконалювати себе.

Але, спробуйте швидко обчислити приклад 586+878-329+784-245+458. Без калькулятора або паперу з ручкою, погодьтеся, трохи складно зробити таке обчислення дуже швидко.

Вчені давно говорять, що ми використовуємо тільки маленьку частину наших розумових здібностей. Крім цього ми знаємо, що ліва і права півкулі мозку мають різні характеристики.

Ліва – «технічна» – працює з аналітичним підходом, в той час як права – «художня» – підходить більш творчо і комплексно до будь-якої справи. Ці дві півкулі, які функціонують у взаємодії і зв’язку також мають величезний потенціал розвитку.

Унікальна програма!

Сучасна освіта більше спрямована розвивати ліву з них, тому вважається, що правою дещо нехтують.
Сім років тому ми привезли в нашу країну програму ментальної арифметики, яка спрямована на розвиток обох півкуль одночасно. Команда наших програмістів і методистів удосконалила і дала новий напрям в тренуваннях за цією методикою.

Соробан розробили унікальну програму за допомогою сучасних технологій, мультимедійних, аудіо-візуальних матеріалів, щоб розвинути інтелектуальні навички дітей:

  • Підвищення розумових здібностей.
  • Дослідження і розвиток потенціалу.
  • Посилення концентрації.
  • Поліпшення пам’яті.
  • Підвищення концентрації уваги.
  • Розвиток і збагачення уяви.
  • Підняття самооцінки і впевненості в собі.

Діти легше розуміють число, якщо можуть візуалізувати об’єкт. Наша програма навчання спрямована на візуалізацію рухів кісточок на рахівницях, відповідних математичним діям. Діти мають конкретний, а не абстрактний сенс чисел та їх взаємозв’язок. Відмінно розуміють десяток і склад числа, маючи лише один варіант його розташування за допомогою кісточок на рахівницях, що у звичайній математиці неможливо.

Вміння візуалізувати об’єкт під час роботи над прикладом корисно для дитини не тільки у вирішенні математичних завдань, але і для будь-якого роду розумових процесів, особливо пам’яті та асоціацій. Цей навик піде на користь дитині у багатьох аспектах її життя, як у навчанні, так і у відносинах в соціумі.

Діти люблять грати, і ми запрошуємо їх пограти.

Наш темп тренувань, анімована і інтерактивна програми, цікаві зошити допомагають дітям вчитися граючи. Тренер, з допомогою спеціально підібраної методики, допомагає дітям розвивати концентрацію і терпіння. Регулярні і систематичні вправи на тренажері дозволяють закріпити отримані навички. Наш курс розроблений таким чином, що він стимулює мозок з допомогою зору, слуху і дотику.

Тренування показали, що діти, які добре виконують усні обчислення, активно використовують праву півкулю мозку в синхронній роботі з лівою, тим самим розширюючи розумові можливості. Вони обчислюють з швидкістю і точністю, використовуючи тільки свої здібності.

Тренування проводиться сертифікованими та кваліфікованими викладачами, які прагнуть забезпечити цікаве і інтерактивне навчання.

Школа Соробан у Рівному

В Україні навчання швидкісному усному рахунку почалося з 2013 року. Заняття проводяться для дітей 5-12 років. Найбільш корисний ментальний рахунок для дошкільнят та малюків, які відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас загальноосвітньої школи. Учні 5 класу, 6 класу є самими старшими учнями школи Соробан.


Школа Соробан – не звична для всіх математика. Ментальна арифметика використовується для всебічного розвитку дитячого мозку. Спочатку малюки вивчають спеціальні японські рахунки, названі абак, або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, вони виробляють розумові навички і розвивають інтелект. Вчення академії Платона створені на поглиблених і ретельно вивчених постулатах Піфагора.

Методика Соробана заснована на стародавній техніці освоєння усного рахунку. Вона зазнала безліч удосконалень. Розроблені анімовані завдання і комп’ютерні програми. Створено спеціальний підручник і ефективний алгоритм подачі матеріалу. Займаючись разом з однолітками, діти виробляють корисні розумові навички. Весь процес протікає в форматі захоплюючих ігор. Вправляючись самостійно вдома на комп’ютерних тренажерах, діти закріплюють отримані знання. Завдяки цьому вдається легко освоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати інтелектуальні можливості.

Отримати академічні математичні знання як у звичайній школі в Соробані не вдається. Першочергова мета програми – одночасний розвиток аналітичного та творчого відділів мозку. А вміння проводити швидкий усний рахунок є важливим доповненням до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися в Соробан в Рівному можна  на сайті школи, в розділі «Запис». Під час оформлення заявки слід вказати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи та графіком проведення уроків.

Щомісяця додаються нові групи!

Малюки 5-6 років.         

Діти 7-12 років.

У Рівному діє дві школи усного рахунку Соробан за адресами:

  • вул. Соборна, буд.192Д (БЦ "Ліон", 4 поверх, 409 кабінет)
  • вул. Відінська, буд. 8, 1 поверх.


Чекаємо на Вас!


Контакти

+380 (67) 616 59 59

rovno@soroban.com.ua


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Соборна, 192 Д (БЦ “Лiон”), вул. Відінська, буд.8