Розвиваючі заняття для дітейШкола усного Рахунку "Соробан" запрошує дітей на розвиваючі заняття.

 

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Рівному. В Україні навчання швидкісного усного рахунку почалося з 2013 року.

За програмою займаються малюки у віці 5-12 років. Найбільш корисна ментальна арифметика для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу.

Найстарші учні соробан - діти, які відвідують 5 клас, 6 клас. Школа Соробан - це не традиційна математика.

Освітня методика спрямована на всебічний розвиток дитячого мозку. З цією метою використовується ментальний рахунок.

Японські рахівниці абак, що також називають абакус - перше, з чим знайомляться малюки. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, діти підтримують мозкову активність і виробляють розумові навички.

В школі усного рахунку "Соробан" розроблена унікальна програма з використанням сучасних технологій для ефективного підвищення інтелектуальних навчок діток, а саме:

  • Підвищити розумові здібності.
  • Дослідження і розвивання потенціалу.
  • Посилення концентрації.
  • Покращення пам’яті.
  • Підвищення концентрації уваги.
  • Розвиток і збагачення уяви.
  • Підняття самооцінки та впевненості в собі.

Школа Соробан – не звична для всіх математика. Ментальна арифметика використовується для всебічного розвитку дитячого мозку. Спочатку малюки вивчають спеціальні японські рахунки, названі абак, або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, вони виробляють розумові навички і розвивають інтелект.

Темп тренувань, анімована і інтерактивна програми, цікаві зошити допомагають дітям вчитися граючи. Тренер, з допомогою спеціально підібраної методики, допомагає дітям розвивати концентрацію і терпіння. Регулярні і систематичні вправи на тренажері дозволяють закріпити отримані навички. Наш курс розроблений таким чином, що він стимулює мозок з допомогою зору, слуху і дотику.

Отримати академічні знання з математики, як у звичайній школі, на курсах Соробана не вдасться. Освітня методика спрямована на гармонійний розвиток лівої та правої півкуль мозку. А швидкий усний рахунок – важливе доповнення до безлічі вироблених розумових навичок.

Інформація та реєстрація на сайті або за телефоном: +38 (067) 616 59 59.


Коли

Пн–Нд 10:00–19:00.


Вік

5–12


Вартість

Вартість місячного абонементу: 900 грн


Телефон

+380 (67) 616 59 59


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Соборна, 192 Д (БЦ “Лiон”), вул. Відінська, буд.8